m i x o p e r . .

Mixoper Nasıl Çalışır ?

Mixoper ile kullandığın ürünlerin problemlerini çözmek artık çok kolay...
Resmini Çek Ve Yükle

Problem yaşadığın ürüne ilişkin daha önce çektiğin fotoğrafları Mixoper'e yükleyebilir veya problemi yaşarken Mixoper uygulaması üzerinden resmini anlık çekerekte resmini sisteme yükleyebilirsin.Yaşadığın problemi daha net anlatmak için birden fazla resim yükleyebileceğini lütfen unutma .Resmini yükledikten sonra bir sonraki adıma kolaylıkla geçebilirsin.

Mixoper'de problem yaşadığın ürünün resmini yükledikten sonra problemini daha net anlatabilmen için resim üzerinde işaretleme yaparak sorununu diğer Mixoperlilerin daha net anlamasını sağlayabilir ve çözüme daha hızlı ulaşabilirsin.

Sorunun Videosunu Yükle

Sorununu resimlerle yeterli bir şekilde anlatamıyorsan (bir cihazda yaşanan ses problemi,veya elektronik bir cihazın çıkardığı anormal ses ve cihazda titreme vb. gibi bir durumda ) sorun ile ilgili kısa bir video çekip Mixoper'e yükleyebilirsin.

Video sorunu kendin anlatabilir ve resimlerlede destekleyebilirsin.

Açıklamanı Gir...

Resim ve Video adımlarını tamamladıktan sonra senden istediğimiz bir kaç bilgi var. Bunlar ürünün markası, kategorisi ,sorunu anlatan ufak bir başlık ve ürün ile ilgili yaşamış olduğun problemi bize bir kaç cümle ile anlatman olacak. Bu bilgileri bizimle paylaştıktan sonra artık sorun yaşadığın ürünün kaydını oluşturabilirsin.

Sorun kaydını oluşturduktan sonra karşına bir ön izleme ekranı çıkacaktır. Burada kaç resim yüklediğin ,oluşturduğun video kaydının bir ön izlemesi ,ürün marka ve kategoresi ile bizimle paylaştığın açıklamanı son bir kez gözden geçirebilirsin.

Sosyal Medyada Paylaş...

Bir önceki adımda kaydın oluşmuş olur ve oluşturduğun arıza kaydını sosyal medyada paylaşabilirsin.İster Facebook istersen Twitter'da arıza kaydını paylaşarak sosyal medya kullanıcıların desteğinide alabilirsin.

Arıza kaydın oluştuktan sonra herhangi bir değişiklik gerçekleştiremeyeceğini hatırlatmak isteriz. Bir değişiklik işlemi yapmak istersen kayıt sonunda yer alan Arıza Detayı butonuna tıklayıp, yapmak istediğin değişiklik veya kaydın silinmesi gibi işlemleri arıza detayında gerçekleştirebilirsin.

Arıza kaydını arıza detayına yönlendikten sonra da sosyal medya kanallarında paylaşabileceğini hatırlatmak isteriz.

Çözüme Ulaşman Çok Kolay...

Sosyal medyadan paylaştığın sorun için seninle daha önce aynı sorunu yaşayan kullanıcılar, yetkili teknik servisler ve markaların müşteri hizmetleri sana paylaşım yaptığın sosyal medya ve Mixoper üzerinden çözüm önerileri iletebilecekler.

Eğer sorunun diğer kullanıcıların da devamlı karşılaştığı bir sorun ise yapay zeka ile sorunu paylaştığında önerilen çözüm seninle paylaşılacak ve kaç kullanıcının da yaşadığın sorunda çözüm önerisi ile sorununu çözdüğü seninle paylaşılacak .

Paylaştığın sorunun çözümü eğer Mixoper'de yoksa çözüme ulaşman için vakit kaybetmeden ilgili teknik servis önerileri senin için listelenecektir.


Çözüme en kısa sürede ulaşmanı dileriz... :)

Mixoper Nedir?

Mixoper hakkında detaylı bilgiye ulaşın...

Detaylı Bilgi

Hakkımızda

Biz kimiz?

Detaylı Bilgi

Gizlilik Politikası

Çerez ve Gizlilik Politikaları hakkında herşey...

Detaylı Bilgi
© Mixoper 2020. All rights reserved.