m i x o p e r . .

Mixoper Nedir ?

Mixoper ile kullandığın ürünlerin problemlerini çözmek artık çok kolay...

Mixoper ile kullandığın ürünlerin problemlerini çözmek artık çok kolay... İster mobil uygulamadan istersen web sitemizden Mixoper'e üye olabilirsin veya giriş yapıp Mixoper dünyasına sende katılabilirsin.

Giriş yaptıktan sonra sorun yaşadığın ürüne ilişkin bir gönderi oluşturabilirsin. Daha önce seninle aynı problemi yaşayan veya merak ettiğin bir problem varsa diğer Mixoperlilerin sorunlarını da Mixoperde arayabilir veya problemlere cevap verebilir,çözüm önerebilirsin.

Fotoğraf ve video yoluyla ürününündeki problemi yakın çevrenle paylaşabilir, problem için destek isteyebilirsin.Sosyal medya kanallari ile markaların müşteri hizmetlerine problemini paylasabilirsin.Markalar ve özel servislerden gelen destek ve tamir taleplerini değerlendirip, ürününün servis sürecini self-servis yönetebilirsin.

Aynı zamanda Mixoperlilerden web ve mobil yoluyla alınan ürün problemleri, müşteri temsilcilerinin desteği ile Mixoper'in ai alt yapısına öğretilir. Böylece, başka bir Mixoperli aynı problemi tekrar ilettiğinde sistem problemi otomatik tanımlar. Bu sayede Mixoper, sanal müşteri temsilcilerioluşturmuş olur.

Mixoper, müşterilerin 7/24 destek almasını sağlayan,müşteri temsilcisi karar sürecini geliştirdiği akıllı algoritmalar ile otomasyona çeviren hizmet asistanıdır.

Mixoper Nedir?

Mixoper hakkında detaylı bilgiye ulaşın...

Detaylı Bilgi

Hakkımızda

Biz kimiz?

Detaylı Bilgi

Gizlilik Politikası

Çerez ve Gizlilik Politikaları hakkında herşey...

Detaylı Bilgi
© Mixoper 2020. All rights reserved.